W tym odcinku posłuchasz, jak Beata Nowicka-Misiewicz zadaje mi serię pytań dotyczących Summitu. Posłuchaj, jeśli rozważasz Summit jako narzędzie biznesowe w tworzeniu i rozwijaniu swojej marki osobistej. Będzie to też ciekawe dla Ciebie, jeśli byłaś uczestniczką Summitu, który organizowaliśmy i chcesz wiedzieć, jak wygląda za kulisami. Zapraszam do posłuchania o moim bogatym doświadczeniu na ten temat.
Beata Nowicka-Misiewicz jest psychologiem, trenerem umiejętności psychospołecznych i coachem. Pomaga kobietom odzyskać poczucie kontroli nad apetytem i spokój w temacie jedzenia. Zajmuje się przyjazną asertywnością oraz radzeniem sobie ze stresem i emocjami. Uczy kobiety nowych umiejętności, dzięki którym żyje się lepiej.
Summit jest dla mnie okazją sięgnięcia do ludzi, których podziwiam i porozmawiania z nimi. Daje mi pretekst do nawiązania relacji. Dla mojego biznesu cele i powody organizacji Summitu zmieniają się.
Na początku chciałam pokazać moim odbiorcom, że na całym świecie są takie osoby na jak ja, które mają podobną misję do mojej oraz podobne podejście do biznesu.
W summitach, w których prelegentkami są nasze klientki lub absolwentki, celem jest pokazanie naszej firmy, jako kształcącej kompetentne i profesjonalne konsultantki, które pewnie czują się w swoich tematach.
Zorganizowanie Summitu jest bardzo dużym przedsięwzięciem. Składa się z setki kroków. Za naszym sukcesem stoi fakt, że po pierwszym przetarciu szlaków, po pierwszym summicie kolejne są o wiele prostsze.
Wiele osób w trakcie tworzenia pierwszego summitu rezygnuje. Jeśli jednak wtrwasz i tego dokonasz, to Twoje doświadczenie staje się bazą na kolejne i przynosi mnóstwo satysfakcji.
Formuła interaktywna według mnie przeważa nad nagraniami samych wypowiedzi zaproszonego. Lubię spotykać się z moimi rozmówcami i chcę móc zadać im pytania. Uważam, że taka wersja jest też o wiele ciekawsza dla odbiorcy, który słuchając, podażą swoją uwagą za rozmówcami.
Uwielbiam prowadzić rozmowy z moimi gośćmi w taki sposób, aby ich zaskoczyć tym, ile dostali. Jestem dobrze przygotowana. Wiem, co ta osoba robi, co opublikowała. Pamiętam fakty i cytaty z książki (jeśli to jest znana osoba), czy fragmenty z życia osobistego. Jestem naprawdę zainteresowana tą osobą i co najważniejsze – nie staram się błyszczeć światłem tej osoby.
Maria Nowak-Szabat
Podobało Ci się? Zasubskrybuj, podziel się opinią, podaj dalej
Jeśli podobało Ci się to, co usłyszałaś, rozpuść wici w sieci swoich znajomych, subskrybuj i zostaw swoją rekomendację na Apple Podcasts, dzięki czemu inne osoby łatwiej dotrą do mnie i do Ajurwedy.
Podcast jest dostępny również na Spotify oraz w Google Podcasts.
Dziękuję Ci bardzo serdecznie i do usłyszenia w kolejnym odcinku podcastu.