Zapraszam do wysłuchania kolejnego podcastu z cyklu #jestemlatarnią. Tym razem poznasz Olę Najderek, która zrezygnowała z korporacyjnej ścieżki, gdy poczuła, że Ajurweda jest tym, co gra w jej duszy. Posłuchaj o pozytywnych zmianach w życiu osobistym i zawodowym, które przychodzą, gdy zaczynasz spełniać swoje marzenia.
Ola Najderek ma za sobą doświadczenie dziesięciu lat pracy w międzynarodowych korporacjach. Zajmowała w nich specjalistyczne, managerskie stanowiska. Jest mamą i żoną. Właśnie z domowej ścieżki trafiła wprost na ajurwedyjską drogę.
Zazwyczaj niechętnie podchodzimy do zawodowych zmian. Najczęściej na myśl o nich towarzyszy nam uczucie strachu i niepewności.
Bohaterka 63 podcastu Agni Ajurweda po zakończeniu pracy w korporacji otworzyła własny biznes. Trudna sytuacja spowodowała, że przedsięwzięcie się nie udało. Ola nie zareagowała załamaniem, wręcz przeciwnie. Wykorzystała czas biznesowego zastoju, by skupić się na sobie.
W ten sposób odkryła Ajurwedę. Szybko okazało się, że niepowodzenie w prowadzeniu własnego biznesu było jedną z lepszych rzeczy, jaka mogła jej się przytrafić.
Nie żyjemy w próżni. Nasze otoczenie wpływa na nas, my wpływamy na nasze otoczenie.
W Szkole Ajurwedy spotykasz osoby podobne do Ciebie. Choć trafiają do niej kobiety o różnych profesjach, miejscach zamieszkania i stylach życia, łączy je podobna wrażliwość i odczuwanie rzeczywistości. To stwarza niezwykłą energię i pozytywnie działa na każdą uczestniczkę Szkoły.
Na tym owo działanie się nie kończy. Idziesz dalej z tą energią i rozświetlasz nią Twoją prywatną przestrzeń.
Każdemu dostaje się trochę Twojego światła. Dzieci, mąż, partner na co dzień czują i widzą zmiany. Znajomi, przyjaciele, coraz częściej obserwując przemianę w Tobie, przychodzą po poradę dla siebie.
W taki prosty i naturalny sposób Twój rozwój i poczucie pełni, wnosi harmonię do Twojego otoczenia.
Robisz krok w przyszłość dla siebie, a Twój prywatny świat podąża za Tobą.
Szkoła Ajurwedy jest nie tylko kursem merytorycznym. Oprócz części, w której poznajemy Ajurwedę, jest jeszcze część druga, w której poznajemy siebie. To nasz samorozwój i nieraz okazja do zadania sobie trudnych pytań. W takich momentach zawsze są koła ratunkowe i narzędzia, które pozwalają znaleźć na nie odpowiedzi.
Ola Najderek
Podobało Ci się? Zasubskrybuj, podziel się opinią, podaj dalej
Jeśli podobało Ci się to, co usłyszałaś, rozpuść wici w sieci swoich znajomych, subskrybuj i zostaw swoją rekomendację na Apple Podcasts, dzięki czemu inne osoby łatwiej dotrą do mnie i do Ajurwedy.
Podcast jest dostępny również na Spotify oraz w Google Podcasts.
Dziękuję Ci bardzo serdecznie i do usłyszenia w kolejnym odcinku podcastu.
1 Comment
Witam
Przede wszystkim dziękuję za to, co robisz dla ludzi.
XXI wiek będzie wiekiem kobiet. Ich aktywna mądrość musi zrównoważyć męską część naszej planety.
Wiedza o mądrości Wschodu – mądrość regionu Himalajów Indie, Tybet, Chiny otworzyły przed ludzkością unikalną wiedzę.
Każdy człowiek przez całe życie szuka własnych instrukcji dla umysłu i ciała.
W dawnych czasach instrukcje były proste i jasne.
, Uczeń nauczyciel. Bezpośredni transfer wiedzy.
Internet, pandemia zmieniła wszystko. Z jednej strony jest dużo informacji, a mało wiedzy.
XXI wiek to nie tylko wiek kobiet, ale także fast foodów, od jedzenia po duchowość.
Mam wiele pytań dotyczących sposobów zdobywania prawdziwej wiedzy.
Najlepsze życzenia