Absolwentki

Absolwentki

Projekt bez tytułu 2
Projekt bez tytułu 2 1

Beata Niedzballa

 

Jestem dyplomowanym psychologiem, coachem oraz konsultantem ajurwedyjskim. 

Pomagam innym panować nad stresem poprzez zrozumienie przyczyn swojego stanu, budowanie dobrych nawyków oraz kreowanie stylu życia, który będzie sprzyjał zdrowiu i świetnemu samopoczuciu. Uczę jak wykorzystując naturalne nam rytmy – dnia, pór roku –  podnieść jakość swojego życia.

Pracuję holistycznie wykorzystując Ajurwedę, swoją wiedzę i doświadczenie psychologiczne, oraz narzędzia coachingowe.


Ajurweda jest moim sposobem na życie. Zgodnie z rytmem. Z wewnętrznym spokojem.

www.zgodniezrytmem.pl

beata@zgodniezrytmem.pl

 
 
Projekt bez tytułu 4
Projekt bez tytułu 4 1

Patrycja Zioła

Ajurweda jest moją największą pasją, nową jakością mojego życia, które doprowadziły do ważnych dla mnie życiowych zmian. Stała się także piękną podróżą, podczas której ciągle się rozwijam, aby w pełni korzystać z jej mądrości. 

Od 2018 roku stała się także sposobem na życie – pracą, poprzez ważną dla mnie wartość jaką jest pomaganie innym. 

W swojej praktyce pomagam klientom zrozumieć, gdzie obecnie są, co jest źródłem ich obecnej sytuacji, a następnie dzięki indywidualnym zaleceniom, pomagam rozpocząć podróż dobrych, prostych zmian, których celem ma być dobre zdrowie i radość na co dzień. 

Podczas współpracy z drugą osobą, ważne jest dla mnie zadbanie o przyjemną atmosferę, zbudowanie zaufania oraz otwartą komunikację. Staram się wkładać swoje serce, energię w to co w danej chwili wykonuję.

Prowadzę konsultacje stacjonarnie w Katowicach, w Bytomiu oraz online. 

3
3

Renata Karoń-Słomczyńska

Jestem konsultantką ajurwedyjską i blogerką kulinarną. Moi klienci cenią mnie za otwartość, uśmiech i to, że każdym potrafię znaleźć wspólny język.

Bazując na osobistych doświadczeniach w dochodzeniu do zdrowia, pomagam osobom zmagającym się z nadwagą, alergiami i chorobami tarczycy. 

Podczas konsultacji ajurwedyjskiej wraz z klientem poszukuję  ,,instrukcji obsługi” zdrowia – zgodnie z jego naturą i indywidualnymi potrzebami. Pomagam ułożyć plan posiłków,  daję zalecenia dotyczące diety. 

Dietetyka i kulinaria, to moje największe pasje, z połączenia których zrodziły się dwa blogi kulinarne: Codziennik Kuchenny i CookAyurveda. 

http://codziennik-kuchenny.blogspot.com

https://cook-ajurveda.blogspot.com

2
2

Danuta Rondzisty – Pietrzak

 

Jestem aktorką, która odnalazła swoją życiową dharmę. Gotowanie jest dla mnie jak chodzenie, nie wiem jak to jest nie gotować, dlatego z wielką pasją i zaangażowaniem uczę ludzi tej wielkiej przygody, dla każdego z Nas zupełnie innej i na swój sposób wyjątkowej. Uczę jak jeść,aby jedzenie było lekarstwem. 

Ajurweda stała się moim wiatrem, który codziennie nadaje mi nowe spojrzenie na ten sam kierunek drogi. Wspieram ludzi w powrocie do równowagi. Dbam o to, aby pożywienie było lekarstwem dla ich ciał, dusz i umysłu. Pożywienie,które nie tylko jest produktem,ale również myślą, oddechem i emocją. Aby móc wspierać w innych tę równowagę założyłam stronę na fb o nazwie Sztuka trawienia, już wkrótce pojawi się moja strona internetowa, na której będzie można zapoznać się z szerszą gamą moich zasobów.