Czujesz, że Twoje zdrowie i samopoczucie nie są w najlepszej kondycji?

Chcąc Ci pomóc, zależnie od tego, w jakiej sytuacji się teraz znajdujesz, stworzyłam szereg ebooków, które będą dla Ciebie narzędziem do zmiany na lepsze.

 

Zobacz, co dokładnie dla Ciebie przygotowałam:

E-book Rośliny strączkowe w Ajurwedzie

Zastanawiasz się, jak gotować rośliny strączkowe, aby były lekkie i przyjazne dla układu pokarmowego? Z pomocą przychodzi e-book Rośliny strączkowe w Ajurwedzie. Znajdziesz w nim ponad 60 autorskich przepisów na lekkostrawne potrawy ze strączkami w roli głównej (w tym mieszanki przypraw i desery).

Według Ajurwedy rośliny strączkowe są niezwykle istotnym elementem codziennej diety. Pomagają budować i odżywiać wszystkie siedem tkanek ciała, zwłaszcza tkankę mięśniową. To czyni je szczególnie ważnymi dla osób na diecie wegetariańskiej.

Białko zawarte w strączkach ma zupełnie inne właściwości niż białko występujące w produktach mięsnych, serze, jajach i rybach. Jednocześnie, jego strawienie wymaga pewnego wysiłku i wiedzy, jak gotować strączki.

E-book Rośliny strączkowe w Ajurwedzie pozwoli Ci odkryć na nowo rośliny strączkowe. Dzięki niemu wreszcie dowiesz się, jak gotować fasolki z uwzględnieniem zaleceń dla każdej z dosz, poznasz wiele nowych smaków i nauczysz się tworzyć smaczne, niebanalne i zdrowe potrawy. Czas zmienić dietę – Twoją i Twoich bliskich – na zdrowszą i bliższą natury.

Dowiedz się więcej

E-book Zdrowie psychiczne z Ajurwedą


Zdrowie psychiczne z Ajurwedą. Poskładasz się w całość to prawie 400 stron, na których zawarłam kwintesencję wiedzy o zdrowiu psychicznym z perspektywy Ajurwedy.

To wiedza, która zdobyłam na studiach psychologicznych oraz przez kilkanaście lat praktykowania Ajurwedy. W mojej pierwszej książce pokazuję Ci jak, krok po kroku, odnaleźć wewnętrzny spokój i zadowolenie. W przystępny sposób, prostym, zrozumiałym językiem.

E-book Zdrowie psychiczne z Ajurwedą pomoże Ci poznać swoją doszę i zrozumieć, co wytrąca ją z równowagi. Otrzymasz konkretne, sprawdzone sposoby wracania do stanu harmonii i balansowania tego, co Ci nie służy. Zatroszczysz się o siebie holistycznie i będziesz cieszyć się wspaniałym samopoczuciem.

Drugie, poprawione wydanie książki to bardziej przejrzysty układ treści, dzięki któremu będziesz mogła jeszcze pełniej korzystać z tysiącletniej mądrości Ajurwedy.

Zapraszam Cię serdecznie do podróży w głąb siebie.

To wiedza, którą przekazuję w przystępny sposób, prostym językiem.

Dowiedz się więcej

E-book Rozmowy o Dharmie


Dharma to jeden z filarów Ajurwedy. Oznacza podążanie z głosem serca. Dharma to życie zgodne z celem, z jakim przyszliśmy na ten świat. Dzięki e-bookowi Rozmowy o Dharmie dowiesz się, jak mogą wyglądać różne ścieżki dochodzenia do swojej wewnętrznej prawdy.

Poczujesz moc i inspirację płynące ze historii niezwykłych kobiet sukcesu – wizjonerek, terapeutek, coachek i mentorek, z Polski i z zagranicy. To szczere, poruszające i bardzo osobiste historie o samoakceptacji i dochodzeniu do własnej prawdy o życiu.

Dzięki Rozmowom o Dharmie poznasz trzynaście różnych definicji i osobistych interpretacji tego, czym jest Dharma. Dowiesz się, na co zwracać uwagę, próbując odnaleźć ją w swoim życiu. Rzadko kiedy jest to droga usłana różami. Ale zarówno ja, jak i każda z moich niezwykłych rozmówczyń, nie mamy wątpliwości, że to wysiłek absolutnie wart podjęcia.

E-book Rozmowy o Dharmie powstał po to, by dać Ci inspirację i wskazówki, na co zwracać szczególną uwagę w trakcie tej niezwykłej podróży.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zaloguj się