Konsultacje ajurwedyjskie

Konsultacje ajurwedyjskie

 obejmują zalecenia żywieniowe
i psychologiczne

11

W trakcie konsultacji:

– lepiej zrozumiesz siebie – swoje ciało i umysł

– uporządkujesz to, co już wiesz

– poznasz źródła swoich dolegliwości

– dowiesz się jak przerwać cykl prowadzący do następnego zachorowania

– dowiesz się jak w codziennym życiu dokonywać wyborów, które wspierają Twoje zdrowie

– poznasz zalecenia dietetyczne dopasowane do Ciebie

– dowiesz się, które produkty i zioła sprzyjają Twojemu zdrowiu

– zabierzesz ze sobą do domu konkretne wskazówki, które możesz wcielać w życie

Na stronę główną-3

Dzięki konsultacji osiągamy lepsze zrozumienie tego, kim jesteśmy, jakie są nasze mocne strony, a gdzie są nasze pięty Achillesowe. Każdy z nas przychodzi na świat ze swoją unikalną i niepowtarzalną kombinacją.

Ajurweda nazywa ją Prakriti, co można przetłumaczyć jako nasza konstytucja, nasz typ psychosomatyczny, nasze dominujące tendencje. Może to być na przykład zamiłowanie do ruchu i aktywności fizycznej albo wręcz przeciwnie zamiłowanie do nic-nie-robienia.

Może to być chłonny i bystry umysł, który bez trudu zapamiętuje każdą informację i szybko ją zapomina, albo umysł nieco powolny, jakby ociężały, za to doskonale i na długo pamiętający to, co raz zrozumie. Te tendencje odnoszą się bowiem zarówno do sposobu w jaki działa nasze ciało, jak i sposobu w jaki myślimy i przeżywamy świat.

Pierwszym ważnym odkryciem, kiedy poznajemy Ajurwedę, jest odkrycie tego, kim jesteśmy, jacy jesteśmy, jaki jest nasz unikalny typ?

Jak wyglądają konsultacje?

W trakcie konsultacji przeprowadzamy dogłębną diagnozę, która pozwala poznać stan Twojego zdrowia – ten idealny, i ten obecny. Diagnoza łączy informację z różnych źródeł. Są to: obserwacja cech fizycznych ciała, jego wyglądu i kształtu, diagnoza z pulsu, diagnoza z języka oraz pogłębiony wywiad na temat stylu życia, nawyków i sytuacji rodzinnej. W efekcie razem odkrywamy holistyczny obraz Ciebie i Twojego zdrowia. Dzięki temu lepiej siebie rozumiesz, a ten stan jest punktem wyjścia do dalszych procesów leczniczych.

Na stronę główną-2
Ile trwa i jak wygląda konsultacja?

Konsultacja trwa godzinę i kosztuje 250 zł/h.

Liczba konsultacji zależy od tego, czego chcesz się dowiedzieć i na którym aspekcie się skoncentrujemy. Warto skorzystać  z minimum dwóch konsultacji, tak, żeby dać sobie czas na strawienie i przyswojenie nowych informacji.

Konsultacje prowadzę zdalnie, przy pomocy programu zoom.us. Taka konsultacja przebiega nieco inaczej niż w kontakcie bezpośrednim. Opiera się przede wszystkim na rozmowie o Twoim zdrowiu, nawykach i życiu. Umawiamy się także, że przy najbliższej okazji, kiedy możliwe będzie spotkanie osobiste, uzupełnimy konsultację o diagnozę z pulsu, języka i ciała. Wielu klientów z zagranicy i odległych miast już skorzystało z tej formy.

 

Konsultacje w 2019 roku

 

Kochani, po długim namyśle, w 2019 roku nie oferuję konsultacji dla nowych klientów.

Serdecznie zapraszam do pracy ze mną w ramach kursów online. 

marysia-agni

Jeśli nie wiesz, który kurs jest dla Ciebie odpowiedni,

zapraszam do kontaktu.

Maria 795 344046