Książka Zdrowie psychiczne z Ajurwedą. Poskładasz się w całość

Jako psycholożka i terapeutka ajurwedyjska napisałam książkę, która pomoże Ci zrozumieć Ajurwedę przez pryzmat zdrowia psychicznego. Bez zbędnej teorii, dowiesz się, co jest ci potrzebne, abyś mogła dobrze funkcjonować w ciągu dnia – spokojna, skupiona i szczęśliwa.

 
Na swojej drodze spotkałam już setki kobiet. I wiesz co? Niemalże każda z nich wspominała o dolegliwościach ze zdrowiem psychicznym.

Z pozoru niegroźne, troszkę utrudniające codzienność. Problemy z koncentracją i produktywnym skupieniem myśli na jednym zadaniu. Trudności w rozumieniu informacji, sprawnym porozumiewaniu się z innymi ludźmi. Mgła poznawcza – taki stan, w którym wszystko jest cięższe, wolniejsze. Huśtawki nastroju, kiepska jakość snu, ciągłe zmęczenie…

Być może masz podobne objawy. Czujesz, że coś Ci dolega, ale sama nie wiesz dokładnie co. I nie wiesz, jak sobie z tym poradzić. Może szukasz informacji na własną rękę, ale każdy mówi coś innego. Wiem, że w takich sytuacjach jesteśmy skłonne pozostawić sprawy takimi, jakimi są.

Ale… zaczekaj. Wyobraź sobie, że wszystko zaczyna układać się w sensowną całość. Lepiej rozumiesz, co się z Tobą dzieje. Dostajesz przystępne, konkretne i praktyczne zalecenia, które możesz wcielić w życie od razu.

Dostrzegasz powiązania pomiędzy ciałem i psychiką i… Składasz się w całość.

Zdrowie psychiczne z Ajurwedą. Poskładasz się w całość

to wiedza, którą przekazuję w przystępny sposób, prostym językiem. Dzięki niej:

 • zadbasz o dobrostan, w którym funkcjonuje Twoje ciało i umysł,
 • poczujesz wewnętrzny spokój i harmonię,
 • poznasz swoją doszę i dzięki temu będziesz wiedziała, co wytrąca ją z równowagi i jak ją zbalansować,
 • zatroszczysz się o siebie holistycznie i będziesz cieszyć się wspaniałym samopoczuciem.

Zdrowie psychiczne z Ajurwedą. Poskładasz się w całość to prawie 400 stron, na których zawarłam kwintesencję wiedzy o zdrowiu psychicznym, tej, którą zdobyłam zgłębiając Ajurwedę i na studiach psychologicznych. Pokażę Ci krok po kroku, jak odnaleźć wewnętrzny spokój i zadowolenie.

Wybierz wariant dla siebie:

Książka w wersji papierowej

Oto, co otrzymujesz:

 • książka w wersji papierowej
 • dodatkowe materiały online dostępne tylko dla czytelników książki

cena: 57 zł

Zamów książkę
Książka w formie eBooka

Oto, co otrzymujesz:

 • książka w wersji elektronicznej
 • dodatkowe materiały online dostępne tylko dla czytelników książki

cena: 57 zł

Zamów książkę

Ta książka jest dla Ciebie w szczególności, jeśli:

Czujesz, że coś w Twoim życiu jest nie tak

Nie wiesz, jak sobie z tym poradzić. Twoje ciało płata Ci figle - widzisz powiązania między ciałem a psychiką, ale nie potrafisz poskładać tego w całość.

Masz zbyt wiele informacji

Nie do końca wiesz, kogo słuchać i komu wierzyć. Czytasz informacje w Internecie i się w nich gubisz. Każdy mówi coś innego i trudno jest Ci to odnieść do siebie.

Miałaś już do czynienia z Ajurwedą, ale Twoja wiedza jest chaotyczna i rozproszona

Dzięki książce uporządkujesz to, co już wiesz. Rozwiejesz wszelkie wątpliwości i wszystko zacznie się w końcu składać w jedną całość.

Pracujesz z ludźmi lub po prostu chcesz pomóc swoim bliskim

To uniwersalna wiedza - kiedy zrozumiesz ją raz, możesz z niej korzystać w wielu różnych sytuacjach. W kontekście swoim, swoich bliskich, a także swoich klientów.


Kim jestem i dlaczego napisałam tę książkę?

Nazywam się Maria Nowak-Szabat, jestem nauczycielką Ajurwedy, terapeutką i psycholożką. Pomagam kobietom skorzystać z Ajurwedy w życiu osobistym i zawodowym.

Pomagam moim klientom zrozumieć przyczyny dolegliwości, znaleźć rozwiązania i wcielić je w życie.

Wspólnie z mężem Michałem od 2013 roku prowadzę Agni Ajurweda. Jestem mamą Jagódki i Kazika. Ajurweda jest tym, czym żyjemy na co dzień.

Tę książkę napisałam po to, żebyś mogła zrozumieć Ajurwedę przez pryzmat zdrowia psychicznego. Bez zbędnej teorii i zapychania głowy sanskrytem, dowiesz się, co jest ci potrzebne, żebyś poczuła się lepiej.

Co mówią osoby, które już korzystają z tej książki?

Poznaj ich opinie:

 • Poszukując dróg zdrowienia potrzebujemy właściwych przewodników. Kogoś, kto posiada wiedzę, doświadczenie, mądrość, intuicję, ale też patrzy i widzi sercem. Jakby był prowadzony przez niewidzialną dłoń Miłości. Tak doświadczam Marię Nowak-Szabat. Ona jest połączeniem dokładnie tych jakości. Jest uosobieniem Ajurwedy. Przy Marii jesteśmy w dobrych rękach. Tu znajdujemy nareszcie ścieżki głębszego uzdrowienia płynącego ze zgody i uporządkowania ciała, umysłu, duszy.
  Anna Choińska
  szefowa Instytutu na rzecz Pojednania w Rodzinie
 • Gdy poznałam Marysię pracowałam jeszcze jako psychodietetyk. Pomyślałam: niczym mnie już nie zaskoczy! Zaskoczyła. Ciepłem. Łączeniem niepozornie rozrzuconych kropek. Wyrozumiałością. Oszałamiającą wiedzą podaną tak prosto, że od razu potrafiłam przełożyć ją na rzeczywistość. Po kilku latach znajomości wciąż zaskakuje. Konsekwencją w realizowaniu swojej misji. Zapałem jaki wkłada w swój rozwój. I szczerością. Mogę czasami mieć inne zdanie, mogę widzieć rzeczy inaczej niż ona. Ale jednego jestem pewna. Ta kobieta właśnie zmienia świat
  Dorota Jesiołowska-Sołoducha
  www.empres.pl
 • Maria robi świetną robotę popularyzując Ajurwedę w Polsce. Hojnie dzieli się wiedzą podczas licznych kursów i webinarów. Maria ma dar mówienia o Ajurwedzie prosto i zrozumiale. Dzięki temu z tej pięknej, holistycznej, starożytnej wiedzy o zdrowiu skorzystało już wiele osób. "Zdrowie psychiczne z Ajurwedą", to pierwsza książka napisana przez polską autorkę poruszająca zagadnienia psychologii z perspektywy Ajurwedy. Wróżę jej wielki sukces
  Renata Karoń-Słomczyńska
  konsultantka ajurwedyjska, blogerka kulinarna

"Zdrowie psychiczne z Ajurwedą. Poskładasz się w całość." to książka, która pozwoli Ci dostrzec powiązania pomiędzy ciałem i psychiką. To książka, która pomoże Ci poskładać się w całość.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zaloguj się