Kursy Online - Ajurweda zrozumiale i dostępnie - Agni Ajurweda

Czujesz, że Twoje zdrowie i samopoczucie nie są w najlepszej kondycji?

Pragniesz w końcu o siebie zadbać - lepiej jeść, schudnąć, uzdrowić problemy z tarczycą lub poczuć się lepiej psychicznie?

Wiem, że zmiana nawyków, trybu życia nie jest prosta do wprowadzenia z dnia na dzień. Dodatkowo być może jest coś, co Cię przed tym powstrzymuje.

Chcąc Ci pomóc, zależnie od tego, w jakiej sytuacji się teraz znajdujesz, stworzyłam szereg kursów online, które będą dla Ciebie narzędziem do zmiany na lepsze.

 

Zobacz, co dokładnie dla Ciebie przygotowałam:

Odżywianie z Ajurwedą


Zaczęłaś swoją przygodę z Ajurwedą, lecz czujesz, że nie do końca jeszcze rozumiesz zasady odżywiania? A może znasz większość zaleceń, jednak ciężko Ci je do siebie dopasować i wprowadzić w życie?

Spokojnie. To normalne, że możesz mieć takie trudności.

W tym kursie przekażę Ci wiedzę i odpowiem na Twoje pytania - dzięki temu wszystko ułoży się u Ciebie w sensowną całość. Z łatwością dopasujesz zalecenie do swoich potrzeb i swojego stylu życia.

Dowiedz się więcej

Odchudzanie z Ajurwedą


Jesteś z tych osób, które odchudzają się przez całe życie? Przybyło Ci parę kilogramów, na przykład po ciąży, i nie czujesz się dobrze w swoim ciele?

Być może masz wrażenie, że próbowałaś już wszystkiego - przeróżnych diet, ćwiczeń… Ale na dłuższą metę nie zadziałało nic. A poza tym, nie za bardzo lubisz się ruszać.

Cóż, doskonale to wszystko rozumiem. Ale wiem też, jak sprawić, abyś Ty zrozumiała, co naprawdę jest istotą odchudzania.

W tym kursie pokażę Ci, jak podejść do odchudzania tak, aby wreszcie udało Ci się osiągnąć swój cel i utrzymać go na stałe.

Dowiedz się więcej

Zdrowa tarczyca z Ajurwedą


Chora tarczyca potrafi odebrać resztki sił. Szarpanie się z dietą (z którą raz jest lepiej, a raz gorzej), lekami, ciągłym zmęczeniem, rozdrażnieniem i problemami z koncentracją może sprawiać, że masz już tego wszystkiego po prostu dość.

W tym kursie pomogę Ci zrozumieć przyczyny Twojej choroby, pokażę Ci sprawdzone rozwiązania, i co ważne, pomogę Ci je wcielić w życie. Zyskasz motywację i siły do walki o zdrowie i lepszą jakość życia.

Dowiedz się więcej

Oczyszczanie z Ajurwedą


Nie czujesz się najlepiej w ostatnim czasie? I fizycznie i psychicznie? Próbujesz znaleźć przyczynę, ale sama nie wiesz, od czego zacząć?

Być może czujesz się zagubiona. Szukasz sposobów, które poprawią Twoje samopoczucie, lecz kończysz tylko na teorii i nie wcielasz jej w życie.

Czas mija nieubłaganie, a Ty masz wrażenie, że wszystkie dolegliwości tylko się nawarstwiają i czujesz się coraz gorzej.

Znam sposób, dzięki któremu w pełni zatroszczysz się o siebie - skutecznie, bezpiecznie i długofalowo.

Dowiedz się więcej

Psychologia Ajurwedyjska


Nie do końca wiesz, co Ci dolega. Czujesz, że Twoje dolegliwości są powiązane z ciałem i duchem, ale nie masz pojęcia, jak się za nie zabrać.

Być może masz sporo informacji na swój temat, znasz swoje zalecenia, ale ciężko Ci je wprowadzić w życie. Masz wrażenie, jakby w Twoim życiu panował wieczny chaos.

Ten kurs stworzyłam po to, żebyś mogła lepiej poznać i zrozumieć siebie. Znaleźć swój brakujący element, dzięki któremu poczujesz się lepiej.

A jeśli pracujesz z ludźmi, jesteś coachem, psychologiem czy dietetykiem, to również znajdziesz tu coś dla siebie. Mam dla Ciebie wiedzę, która pozwoli Ci pogłębić swoją praktykę.

Dowiedz się więcej

Rok z Ajurwedą


Chcesz przejąć kontrolę nad swoimi nawykami? Pożegnać te stare i szkodliwe oraz zastąpić je nowymi, które będą działały na Twoją korzyść?

Z doświadczenia wiem, że w praktyce nie jest to najłatwiejsze zadanie. Może też masz tak, że łatwo Ci jest zacząć, ale potem staje się coś nieprzewidywalnego - choruje dziecko lub wyjeżdżasz… I potem wracasz do starych nawyków. Trudno jest Ci wytrwać dłużej w postanowieniach.

Jeśli masz podobnie i chcesz popracować nad trwałą zmianą nawyków, to ten roczny program online może Ci w tym pomóc.

Dowiedz się więcej

Przystań Agni Ajurweda


Słyszałaś już o Ajurwedzie i czujesz, że to coś dla Ciebie? Ale nie do końca wiesz, w jaki sposób ją poznawać…

Być może gubisz się w gąszczu różnych informacji, których nie jesteś w stanie sobie poukładać. A co dopiero wdrożyć w życie…?

Spokojnie. Ten kurs pomoże Ci ułożyć swoją indywidualną ścieżkę Ajurwedy i podpowie, jak Ty powinnaś z niej korzystać.

Dowiedz się więcej

Dharma z Ajurwedą


Dharma jest tym głosem, który słyszysz w różnych momentach swojego życia. Czasem w środku nocy, czasem w trakcie pracy, na spacerze, na wakacjach.Jest tym głosem, który podpowiada Ci, że jest dla Ciebie coś więcej, do czegoś więcej jesteś stworzona i powołana. Coś Cię przyciąga, coś się przed Tobą otwiera.

Jeśli chcesz wziąć los w swoje ręce, wsłuchać się w ten głos, który Cię woła i podążać w jego kierunku, to pokażę Ci, jak to zrobić.

Dowiedz się więcej

Jaką jesteś doszą?


Jeśli zaczęłaś poznawać Ajurwedę, to prawdopodobnie zadałaś już sobie pytanie “Jaką ja jestem doszą?”.

Vata, Pitta czy Kapha? Wiem, że trudno określić to od razu. Kurs pomoże Ci odpowiedzieć sobie na to najciekawsze pytanie i, co ważne, pomaga zrozumieć odpowiedź oraz prowadzi do konkretnych, szytych na miarę zaleceń.

Kiedy poznasz swoją doszę, nauczysz się obserwować swoje ciało, zrozumiesz, co się z Tobą dzieje i jak możesz sobie pomóc.

Dowiedz się więcej

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zaloguj się