W tym odcinku zapraszam Cię do posłuchania kontynuacji rozmowy z Justyną De Prado o intuicyjnym działaniu w biznesie. W poprzednim odcinku dowiedziałaś się, czym jest delikatny powiew intuicji. W tej części rozmawiamy między innymi o głosie płynącym z umysłu oraz, jak balansowanie Vaty sprzyja wsłuchaniu się w intuicję.
Justyna De Prado prowadzi Wytwórnię Obfitości, gdzie pomaga głównie kobietom wzmocnić kontakt z intuicją, wyraźniej słyszeć przekazy z duszy i łączyć się z własnymi Kronikami Akaszy. Stworzyła własną metodę pracy z podświadomością. W swojej praktyce zawodowej czytanie Kronik Akaszy łączy z coachingiem, psychologią ajurwedyjską, dekodyką i fizyką kwantową.
Intuicja – umysł
Wierzę, że każdy w mniejszym lub większym stopniu posiada zdolność do korzystania z intuicji. Zazwyczaj na co dzień więcej korzystamy z umysłu, a nie intuicji. Umysł jest dobry w sprawdzaniu, jakie są możliwości, a intuicja komunikuje się z wyższą energią naszej duszy. Mieszanka umysłu i intuicji w naszych działaniach może być bardzo ciekawa.
Zadbanie o Vatę
Podniesiona Vata potrafi zakłócić dobrostan i porwać do braku równowagi również Pittę i Kaphę. Zbalansowana Vata jest podstawą, aby móc korzystać z intuicji. Jeśli nie zadbasz o Vatę, to nie będziesz miałą dostępu do bogatych zasobów tego kanału komunikacji. To dlatego, że dopiero zrównoważona Vata jest pełna miłości do siebie, ma do siebie zaufanie, czuje się na miejscu i jest w połączeniu ze Wszechświatem.
Przekonania i głos umysłu
Praca z umysłem i przekonania stoją u podstaw rozpoczęcia pracy z intuicją. Często koncentrujemy się za bardzo na czerpaniu wszelakiej wiedzy z zewnątrz. Bardziej słuchamy innych niż siebie, uczymy się od innych i wtedy podnosi nam się Vata. Źródło wiedzy wydaje się wtedy być poza nami i nie mamy przestrzeni na słuchanie mądrości, która przychodzi do nas od wewnątrz.
Kluczową cechą intuicji jest jej szybkość. Ta wiedza pojawia się lekko, szybko, nagle i jest niesamowicie jasna. Od razu czujesz odpowiedź płynącą z ciała. Jeśli chcesz pomóc swojej intuicji, to podejmuj pierwsze działania jeszcze zanim włączy się umysł i zacznie negować jej głos. Zawsze mówię, że Twój umysł próbuje nadążyć za decyzją, która została już podjęta przez Twoje serce i intuicję.
Intuicja potrafi nas pięknie prowadzić, jeśli jej tylko na to pozwolimy. Używajmy jej do tego, by wyznaczać kierunek. A umysłowi dajmy przestrzeń, aby znalazł sposób, jak tam dojść.
Justyna De Prado
Aktualnie wyświetlana jest treść zastępcza z Domyślne. Aby uzyskać dostęp do rzeczywistej treści, kliknij poniższy przycisk. Pamiętaj, że spowoduje to udostępnienie danych zewnętrznym operatorom.
Więcej informacjiCo czeka na Ciebie w tym odcinku?
- Kiedy i jak bardzo korzystać z umysłu
- Jak zadbać o kanały komunikacji z intuicją
- Co ma wspólnego z intuicją zbalansowana Vata
- O wybiórczości w prowadzeniu intuicji
- Jak pomóc sobie w akceptowaniu głosu intuicji
Powiązane treści:
- Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty, którą przygotowaliśmy z okazji Black Friday. Promocja potrwa do środy 22 listopada włącznie. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.
- Owocem słuchania mojej intuicji jest transformacyjny program Wisdom of Flow. Dojrzewał on we mnie latami, a stał się 8-miesięcznym procesem doświadczanie siebie na subtelnym, energetycznym poziomie. Ten kurs odmienia życie i otwiera drogę do nowych możliwości. Jeśli jesteś nim zainteresowana, zajrzyj tutaj i zapisz się na listę oczekujących.
- Z Justyną możesz skontaktować się przez jej stronę – Wytwórnia Obfitości. W dniach 20-24 listopada Justyna zaprasza na 5-dniowe bezpłatne wyzwanie „Połącz się ze swoją wewnętrzną mocą”, które pomoże Ci uzyskać wyraźniejszy kontakt z Twoją intuicją i poczuć wsparcie umysłu w realizowaniu przekazów z duszy. Więcej informacji i zapisy tutaj.
Podobało Ci się? Zasubskrybuj, podziel się opinią, podaj dalej
Jeśli podobało Ci się to, co usłyszałaś, rozpuść wici w sieci swoich znajomych, subskrybuj i zostaw swoją rekomendację na Apple Podcasts, dzięki czemu inne osoby łatwiej dotrą do mnie i do Ajurwedy.
Podcast jest dostępny również na Spotify oraz w Google Podcasts.
Dziękuję Ci bardzo serdecznie i do usłyszenia w kolejnym odcinku podcastu.