Czy można być aktywną zawodowo, nie płacąc zdrowiem i czasem z rodziną? Jak spełniać się w pracy i jednocześnie zachować prawidłowy rytm dnia? W tym odcinku posłuchasz rozmowy z Patrycją Ziołą, która przeszła drogę od korporacji do wymarzonej pracy, przynoszącej nie tylko satysfakcję, ale też spokój i harmonię.
Patrycja Zioła pracuje jako konsultantka ajurwedyjska. Na co dzień pomaga ludziom w odzyskiwaniu równowagi i zdrowia. Przepracowanie i wypalenie zawodowe nie są obce Patrycji, dlatego doskonale potrafi zrozumieć osoby, które do niej przychodzą.
Konieczność dzielenia czasu między pracę i rodzinę to rzeczywistość wielu kobiet. Niestety godzenie tych elementów często odbywa się kosztem zdrowia.
Ajurweda to wiedza o życiu, która pomaga ustalać priorytety. Naturalną konsekwencją pracy jako konsultantki ajurwedyjskiej jest minimalizowanie chaosu na co dzień i budowanie dobrych nawyków, które służą całej rodzinie.
Ajurweda zwraca uwagę na ciało, umysł i duszę. Pozwala na powrót do wartości, które w pędzie dnia gdzieś się gubią.
Zdarza się, że rozwój zawodowy w Ajurwedzie dzieje się równolegle z rozwojem rodziny.
Ciąża i pojawienie się dziecka nie wykluczają z życia konsultantki ajurwedyjskiej. Wręcz przeciwnie.
Bogata w nową wiedzę, sprawniej poruszasz się w rodzinnej codzienności. Mantra staje się idealną kołysanką, którą Twoje dziecko uwielbia. Joga pozwala Ci utrzymać zdrowie fizyczne, a wartościowa i odżywcza dieta służy całej rodzinie.
Ważne jest, by każda kobieta miała przestrzeń dla siebie, na słuchanie swojego głosu. To buduje zaufanie do siebie i łatwość w podejmowaniu decyzji. Gdy masz kontakt ze sobą, to wiesz, co możesz, a czego nie, na co się godzisz, a na co nie.
Patrycja Zioła
Podobało Ci się? Zasubskrybuj, podziel się opinią, podaj dalej
Jeśli podobało Ci się to, co usłyszałaś, rozpuść wici w sieci swoich znajomych, subskrybuj i zostaw swoją rekomendację na Apple Podcasts, dzięki czemu inne osoby łatwiej dotrą do mnie i do Ajurwedy.
Podcast jest dostępny również na Spotify oraz w Google Podcasts.
Dziękuję Ci bardzo serdecznie i do usłyszenia w kolejnym odcinku podcastu.