Ajurweda
Summit 2022

Poczuj, jak Ajurweda łączy świat i obdarowuje nas swoją uniwersalną wiedzą o życiu

 

Konferencja Ajurwedy online

Światowej sławy eksperci Ajurwedy oraz praktycy Ajurwedy z Polski. Konferencja odbywa się w przystępnej i zrozumiałej formie rozmów z najwybitniejszymi ludźmi działającymi na polu Ajurwedy.

 
W tej edycji wzięło udział 3519 uczestników

Ajurweda Summit 2022


to 8 dni i 33 prelegentów, dzięki którym:

 • Sięgniesz do starej i sprawdzonej Ajurwedy
 • Dowiesz się, jak różnorodne i wszechstronne jest ajurwedyjskie podejście do zdrowia
 • Posłuchasz o Ajurwedzie ludzkim głosem, pełnym empatii dla Twoich możliwości i ograniczeń
 • Dostaniesz garść praktycznych wskazówek i inspiracji, jak na co dzień korzystać z Ajurwedy
 • Wyjdziesz zainspirowana i bardziej osadzona w sobie
 • Poznasz wiedzę, która daje schronienie w czasach przemiany i obdarowuje nas swoją uniwersalną wiedzą o życiu

Pomagam ludziom skorzystać z Ajurwedy w życiu osobistym i zawodowym. Dołożyłam wszelkich starań, abyś mógł w pełni skorzystać z Ajurweda Summit 2022.

Czego dokładnie mogłeś się spodziewać w ramach wydarzenia?

Konkretna, uporządkowana wiedza o Ajurwedzie
33 nagrania rozmów ze światowej sławy ekspertami Ajurwedy oraz praktykami Ajurwedy z Polski
Polskie napisy do nagrań w języku angielskim
Dodatkowe bonusowe nagrania

Poznaj prelegentów

Robin Mastro

Ołtarz wedyjski na przesilenie letnie. Równowaga kobiecości i męskości


Robin Mastro

Nauczycielka medytacji i technik wedyjskich. Współzałożycielka Vastu Creations, LLC i American Institute of Vastu – firm, których celem jest eliminowanie stresu środowiskowego w celu zwiększenia produktywności, poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia.

vastucreations.com
Maria Nowak Szabat

Sukces w zawodzie konsultantki


Maria Nowak-Szabat

Ajurwedyjska terapeutka i psycholożka. Pomaga ludziom skorzystać z Ajurwedy. Wkłada serce w to, żeby Ajurweda była zrozumiała i dostępna. Od ośmiu lat wspólnie z mężem Michałem prowadzi Agni Ajurweda.

agni-ajurweda.pl
Dr Dilbag Jindal

Odporność według Ajurwedy – ciało, umysł i dusza


Dr Dilbag Jindal

Specjalista od oczyszczania ajurwedyjskiego oraz diagnozy z pulsu. Podróżuje po całej Polsce z wykładami oraz konsultacjami ajurwedyjskimi. Pracuje w Sri Sri Ayurveda Poland.

srisriayurveda.pl
Cate Stillman

Liderki w świecie Ajurwedy


Cate Stillman

Przedsiębiorca, ajurwedyjski praktyk, certyfikowana nauczycielka jogi. Od 2001 r. systematycznie rozwija platformę YogaHealer, która stała się tętniącym życiem miejscem dla praktyków jogi oraz osób chcących poprawić swoje osobiste i społeczne samopoczucie.

yogahealer.com
Michał Szabat

Ajurweda i sport


Michał Szabat

Terapeuta i masażysta ajurwedyjski, dyplomowany nauczyciel jogi Sivanandy. Specjalizuje się w Panchakarmie. Przez dotyk poznaje ludzkie ciało i jego potrzeby.

agni-ajurweda.pl
Monika Ptak-Korbacz

Ajurwedyjskie rytuały przejścia pomagające oddzielić pracę od życia rodzinnego


Monika Ptak-Korbacz

Kulturoznawca, instruktorka ćwiczeń psychosomatycznych ze specjalnością pilates, naturoterapeutka, terapeutka Ajurwedy, wykładowca, mama trójki dzieci. Autorka kilku książek z dziedziny Ajurwedy. Pisze artykuły popularnonaukowe, prowadzi blog.

ajurweda-dla-zdrowia.pl
Kate O’Donnel

Czym jest sattwa i jak z niej czerpać w codziennym życiu?


Kate O’Donnell

Międzynarodowa prezenterka, nauczycielka jogi i założycielka The Ayurvedic Living Institute – internetowego centrum edukacji ajurwedyjskiej. Autorka trzech książek o kuchni ajurwedyjskiej i stylu życia.

kateodonnell.yoga
Yogi Cameron

Źródła sukcesu w Ajurwedzie


Yogi Cameron

Certyfikowany przez NAMA praktyk ajurwedyjski. Podróżuje po świecie jako nauczyciel i mówca, rozpowszechniając mądrość medycyny ajurwedyjskiej, nauk jogi i praktyki świadomego stylu życia. Autor trzech książek i programu telewizyjnego.

yogicameron.com
Karolina Szaciłło

O pielęgnacji i olejowaniu w Ajurwedzie


Karolina i Maciej Szacciłło

Ona, dziennikarka, nauczycielka technik oddechowych i medytacji. On, kucharz wegetariański, autor książek kulinarno-lifestylowych, pasjonujący się dietetyką, medycyną wschodu i jogą. Prowadzą bloga o zdrowym sposobie na życie, pokazy kulinarne, webinary i warsztaty wyjazdowe. Wspólnie stworzyli markę kosmetyków Prakriti.

medytujemy.pl
Dr Radha Jindal

Ajurwedyjskie kamienie milowe w rozwoju dziecka


Dr Radha Jindal

Absolwentka Sri Sri College of Ayurvedic Science and Research, jednej z największych szkół w Indiach. Specjalistka w dziedzinie badania z pulsu oraz ekspertka do spraw dzieci. Ma bogate doświadczenie w zakresie praktyki pediatrycznej.

srisriayurveda.pl
Dr Janardhana V. Hebbar

Budowanie praktyki ajurwedyjskiej online od podstaw


Dr Janardhana V. Hebbar

Doktor ajurwedyjski przyciągający pacjentów z całego świata. Autor książek z dziedziny Ajurwedy oraz ekspert farmacji ajurwedyjskiej.

easyayurveda.com
Partap Chauhan

Jak radzić sobie w wymagających czasach?


Partap Chauhan

Lekarz ajurwedyjski, jeden z niewielu ekspertów, który studiował Ajurwedę w jej oryginalnej formie. Związany z wieloma międzynarodowymi ajurwedyjskimi instytucjami i uniwersytetami. Leczy chroniczne chorych i specjalizuje się w chorobach uznawanych za nieuleczalne. Za swoją działalność medyczną otrzymał wiele nagród w Indiach i na świecie. Założyciel Instytutu Jiva Ayurveda.

jiva.com
Dr Akil

Droga lekarza łączącego konwencjonalną i holistyczną medycynę


Dr Akil Palanisamy

Lekarz łączący konwencjonalną wiedzę medyczną z holistycznym podejściem do zdrowia oferowanym m.in. przez Ajurwedę. Studiował biochemię na Uniwersytecie Harvarda oraz Ajurwedę w Arya Vaidya Chikitsalayam w Coimbatore w Indiach. Autor książki The Paleovedic Diet.

doctorakil.com
Patrycja Rothitor

Masaż punktów Marma poprawiających działanie układu trawiennego i zdrowie skóry


Patrycja Rotithor

Konsultantka ajurwedyjska. Wiedzę zdobywała w Indiach, na wielu kursach dokształcających oraz poprzez stałą współpracę z lekarką ajurwedyjską. Przez lata mieszkała w Azji. Wraz z mężem, pochodzącym z Indii, stworzyła markę CHIC CHIQ, która proponuje pielęgnację skóry, inspirowaną Ajurwedą.

chicchiqayurveda.pl
Jessica Vellela

Kierunki rozwoju Ajurwedy we współczesnym świecie


Dr Jessica Vellela

Pedagog, międzynarodowy praktyk i pierwsza kobieta amerykańskiego pochodzenia, która została doktorem medycyny ajurwedyjskiej. W 2015 roku założyła Akademię ĀYU, aby przybliżyć Ajurwedę wszystkim, którzy jej szukają. Jej styl nauczania i metodologia sprawiają, że zawiłości medycyny ajurwedyjskiej są zrozumiałe dla zachodnich odbiorców.

ayu.academy
Piyush Mittal

Punkty Marma


Piyush Mittal

Specjalista od medytacji, pranayamy, marma terapii i mindfulness. Jogę praktykuje od 35 lat, a doświadczenie w przekazywaniu głębi indyjskiej sztuki dbania o ciało, umysł i duszę zdobył między innymi jako organizator ponad 120 warsztatów i kursów.

nirmala.pl
Wanda Kruszyńska

Trymestry ciąży z perspektywy Ajurwedy


Wanda Kruszyńska

Terapeutka, specjalistka terapii i masaży ajurwedyjskich oraz ajurwedyjskiej opieki połogowej. Od 2005 r. zajmuje się pracą z ciałem i oddechem.

ajurweda.com
Michael Mastro

Na czym polega konsultacja z Vastu – architektury wedyjskiej?


Michael Mastro

Ekspert Vastu Shastra, czyli indyjskiej sztuki planowania przestrzeni, nauczyciel jogi i technik medytacyjnych. Magazyn „Spirituality and Health” uznał go za jednego ze 100 najważniejszych praktyków jogi i Ajurwedy na świecie.

vastucreations.com
Angela Hope-Murray

Medycna mięśniowo-szkieletowa w duecie z Ajurwedą


Angela Hope-Murray

Medycyną zajmuje się od ponad 40 lat. Jest praktykiem Ajurwedy, podiatrą, osteopatą i masażystką punktów Marma. Interesuje ją psychosomatyka i schorzenia medyczne. Jest międzynarodową prelegentką i prezesem British Marmapuncture Association.

angelahopemurray.co.uk
Dr John Douillard

Lekcje dla Polski z praktykowania Ajurwedy w Stanach


Dr John Douillard

Światowej sławy ekspert w dziedzinie medycyny naturalnej, Ajurwedy oraz medycyny sportowej. Twórca Lifespa.com oraz autor bestsellerowej książki Eat Wheat.

lifespa.com
Scott Roos

Mantry i planety w astrologii wedyjskiej


Scott Roos

Pisarz, praktyk ajurwedyjski, uzdrowiciel energii, instruktor jogi, nauczyciel filozofii jogi i sutry jogi, astrolog wedyjski i nauczyciel sanskrytu. Praktykował u dr. Vasanta Lada. Korzystając z bogactwa wiedzy wedyjskiej, od wielu lat pomaga innym.

teacherscott.org
Dr Chitrangana Chauhan

Niepokój i depresja z perspektywy Ajurwedy. Zalecenia


Dr Chitrangana Chauhan

Magister psychiatrii ajurwedyjskiej z 10-letnim doświadczeniem klinicznym. Specjalizuje się w Ajurwedzie, badaniu pulsu Nadi Pariksha, psychiatrii, psychologii, jodze, naturoterapii i dietetyce.

Marcin Skowroński

5 najpopularniejszych ziół ajurwedyjskich


Marcin Skowroński

Pasjonat i propagator świadomego i zdrowego stylu życia. Konsultant Ajurwedy, terapeuta metody Procesu Tworzenia, masażysta Lomi Lomi Nui oraz dźwiękiem mis tybetańskich. Podróżnik. Poszukuje prostych metod powracania do zdrowia i radzenia sobie ze stresem.

momaayurveda.com
Jarosław Bizberg

Jak skutecznie wesprzeć siebie i otoczenie z pomocą Terapii Homa


Jarosław Bizberg

Certyfikowany nauczyciel Homa Therapy, prezes Fundacji Homa Therapy Polska i współzałożyciel Ecovillage Bhrugu Aranya Polska. Pionier ekologii duchowej. Od 1974 r. praktykuje Agnihotra, ajurwedyjski ogień uzdrawiający. Autor książki Homa Farming for New Age.

agnihotra.pl/pl
Bartek Korpacz

Masaże i terapie ajurwedyjskie


Bartek Korpacz

Masażysta ajurwedyjski, praktykujący Ajurwedę od 1996 roku. Szkolił się i pracował w Niemczech, Indiach, Kanadzie, Francji i Rosji. Obserwuje dobroczynny wpływ masaży ajurwedyjskich oraz uniwersalne zastosowanie Ajurwedy w życiu codziennym.

Katarzyna Kraczkowska

Vastu w domowym biurze


Katarzyna Kraczkowska

Architektka od 2006 roku i konsultantka Ajurwedy od 2018 roku. Pierwsza w Polsce projektantka Vastu Shastra, certyfikowana przez Amerykański Instytut Vastu. Według Katarzyny dom ludzi świadomych to dom zdrowy, w harmonii z prawami natury i przynoszący szczęście.

strefavastu.pl
Claire Ragozzino

Ajurwedyjskie podejście do nowoczesnego odżywiania


Claire Ragozzino

Instruktorka jogi i praktyk Ajurwedy ze specjalizacją w odżywianiu, naturalnym gotowaniu, zdrowiu i płodności kobiet. Jest autorką popularnej witryny Vidya Living, pisze i fotografuje. Jej pierwsza książka Living Ayurveda zawiera obszerny zbiór ajurwedyjskich przepisów i przewodnik po stylu życia.

vidyaliving.com
Mas Vidal

Ewolucja niosąca rewolucję: joga, Ajurweda i rozwój nowej kultury


Mas Vidal (Maheshananda)

Jogin, mistyk i praktyk Ajurwedy. Jego zróżnicowane doświadczenie w lekkiej atletyce, terapeutyce, nauce i ekologii sprawiło, że stał się innowacyjnym głosem w dziedzinie integralnej jogi, ajurwedy i kultury indyjskiej. Mas oferuje unikalne międzynarodowe programy certyfikacyjne i edukacyjne oraz prowadzi aktywną praktykę doradczą, która obejmuje vedantę, ajurwedę i astrologię wedyjską. Jest dyrektorem i założycielem Dancing Shiva.

dancingshiva.com
Diana Mazur

Asertywność po ajurwedyjsku


Diana Mazur

Konsultantka Nowej Świadomości. Korzysta z Ajurwedy i Theta healing. Inspiruje ambitne kobiety, gotowe na odnalezienie równowagi i radości w życiu.
Roma Leśny

Jak psychologia ajurwedyjska pozwoliła mi na lepsze zrozumienie siebie?


Roma Leśny

Po 25 latach pracy zawodowej w obszarze podatkowym poczuła potrzebę totalnej zmiany ścieżki zawodowej. Jako konsultantka ajurwedyjska pomaga kobietom w powrocie do zdrowia i równowagi w każdym obszarze życia.
Agnieszka Górecka Dolny

Ajurweda - brakujące ogniwo profilaktyki i leczenia chorób przewlekłych


Agnieszka Górecka-Dolny

Z zawodu lekarka. Swoją drogę z Ajurwedą rozpoczęła od przeczytania „Zdrowia Doskonałego” dr Deepaka Chopry. Sposobami naturalnymi wyleczyła swoje dolegliwości. Absolwentka pierwszej części Szkoły Ajurwedy. Łączy wiedzę medyczną z praktyczną medycyną stylu życia, jaką jest Ajurweda.
Łucja Serafin

Otwierając serce na Ajurwedę i na siebie


Łucja Serafin

Konsultantka ajurwedyjska i kobieta trzymająca Kręgi. Towarzyszy innym kobietom w ich drodze do zdrowia. Bliskie są jej tematy związane z odżywianiem, komponowaniem diety sezonowej, oraz utrzymywaniem satysfakcjonującej wagi. Wspiera w indywidualnych procesach oczyszczania.

Dostęp do Ajurweda Summit 2022

 

Pakiet All Inclusive

 • Platforma z materiałami video
 • 33 nagrania
 • Transkrypcje i tłumaczenia w formie PDF
 • Dostęp na rok
 • Bonusy o wartości 691 zł

2007 zł


535 zł

Co mówią o Ajurweda Summit 2022 jego uczestnicy?

 • Anita Milewska-Kozakiewicz
  Dziękuję za możliwość wysłuchania tylu inspirujących ludzi. Własnym przykładem, spokojem w sobie, otwartością i radością są najlepszą wizytówką Ajurwedy.  Z każdego wysłuchanego wykładu notowałam 1 lub 2 wskazówki i wprowadzałam w życie. Udało mi się już bardzo dużo dla siebie zrobić. Mam nadzieję, że swoim przykładem będę mogła inspirować ludzi do zmiany.
  Anita Milewska-Kozakiewicz
 • Iwona Kopacz
  W Summicie najlepsze wrażenie zrobiła na mnie różnorodność i dobór prelegentów. Ajurweda stała się dla mnie nie tylko jeszcze bardziej zrozumiała i dostępna. Uzyskała szeroki wymiar możliwości, jakich wcześniej nie widziałam.
  Iwona Kopacz
 • Dorota Pawłow
  To absolutnie uczta dla ciała, umysłu i ducha! Wspaniale grono ekspertów, praktyków Ajurwedy i jogi. Niesamowita energia, ciepło, w punkt zadawane pytania i lekkość. Mnóstwo wspaniałej wiedzy, która wydaje się niewyczerpalna, a zarazem tajemnicza, wręcz boska i nie do ogarnięcia umysłem.
  Dorota Pawłow
 • Nina
  To była naprawdę ogromna dawka pozytywnej i inspirującej wiedzy, refleksji, doświadczeń, podniosło mi to energię i humor. Jestem pod wrażeniem doboru tak różnorodnych gości i treści i Twoich pytań, które doprecyzowywały lub poszerzały dany temat.
  Nina